Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Follow

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

Αποτελέσματα Ανδρών Ελληνορωμαϊκής πάλης (γεννημένοι 1998 και μεγαλύτεροι)


66 κιλά:

Νικόλαος Παπαχατζάκης (Αλμυρός) – Συμεών Μυλωνάκης (Αλμυρός) 0-4, 0-9

1)      Συμεών Μυλωνάκης (ΑΛΜΥΡΟΣ)

2)      Νικόλαος Παπαχατζάκης (ΑΛΜΥΡΟΣ)


75 κιλά:

Νικόλαος Δαμιανάκης (Μίνωας) – Στυλιανός Στριλιγκάς (ΑΠΟΡ) 1-4, 1-10

1)      Στυλιανός Στριλιγκάς (ΑΠΟ Ρεθύμνου)

2)      Νικόλαος Δαμιανάκης (ΜΙΝΩΑΣ)


85 κιλά:

Χρήστος Στριλιγκάς (ΑΠΟΡ) – Εμμανουήλ Τσιτκάνος (Αλμυρός) 4-0, 8-0

Γεώργιος Καραμιάν (Αλμυρός) – Χρήστος Στριλιγκάς (ΑΠΟΡ) 0-4, 0-8

Εμμανουήλ Τσιτκάνος (Αλμυρός) – Γεώργιος Καραμιάν (Αλμυρός) 0-5, 4-5

1)      Χρήστος Στριλιγκάς (ΑΠΟΡ)

2)      Γεώργιος Καραμιάν (ΑΛΜΥΡΟΣ)

3)      Εμμανουήλ Τσιτκάνος (ΑΛΜΥΡΟΣ)


130 κιλά:

Σωτήριος Γουλιώτης (ΟΚΑ Αρκάδι) – Εμμανουήλ Ζερβαλάκης (Αλμυρός) 4-0, 8-0
Κωνσταντίνος Κυπραίος (Μίνωας) – Εμμανουήλ Λυράκης (Αλμυρός) 4-0, 9-0

Κωνσταντίνος Κυπραίος (Μίνωας) – Σωτήριος Γουλιώτης (ΟΚΑ Αρκάδι) 4-0, 10-0

Εμμανουήλ Λυράκης (Αλμυρός) – Εμμανουήλ Ζερβαλάκης (Αλμυρός) 5-0, 10-0

1)      Κωνσταντίνος Κυπραίος (ΜΙΝΩΑΣ)

2)      Σωτήριος Γουλιώτης (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

3)      Εμμανουήλ Λυράκης (ΑΛΜΥΡΟΣ), Εμμανουήλ Ζερβαλάκης (ΑΛΜΥΡΟΣ)

 

Εφήβων Ελληνορωμαϊκής πάλης (γεννημένοι 1997-1998-1999)


63 κιλά:

Εμμανουήλ Τσίτκανος (Αλμυρός) – Νικόλαος Δαμιανάκης (Μίνωας) 0-4, 0-8

1)      Νικόλαος Δαμιανάκης (ΜΙΝΩΑΣ)

2)      Εμμανουήλ Τσίτκανος (ΑΛΜΥΡΟΣ)


76 κιλά:

1)      Εμμανουήλ Σπυριδάκης (ΜΙΝΩΑΣ)


100 κιλά:

Νικόλαος-Σκουλάς (Αλμυρός) – Δημήτριος Μουδατσάκης (Αλμυρός) 4-1, 4-2

1)      Νικόλαος Σκουλάς (ΑΛΜΥΡΟΣ)

2)      Δημήτριος Μουδατσάκης (ΑΛΜΥΡΟΣ)

 

Παμπαίδων Β΄ Ελληνορωμαϊκης πάλης (γεννημένοι 2004-2005)


32 κιλά:

1)      Ιωάννης Σωπασής (ΑΛΜΥΡΟΣ)


42 κιλά:

Νικόλαος Μαρκαντώνης (ΟΚΑ Αρκάδι) – Μάριος Φραγκιαδάκης (Μίνωας) 4-0, 8-0

Μάριος Φραγκιαδάκης (Μίνωας) – Γρηγόριος Μπουζουνιεράκης (Μίνωας) 0-4, 0-8

Γρηγόριος Μπουζουνιεράκης (Μίνωας) – Νικόλαος Μαρκαντώνης (ΟΚΑ Αρκάδι) 0-5, 4-8

1)      Γρηγόριος Μπουζουνιεράκης (ΜΙΝΩΑΣ)

2)      Νικόλαος Μαρκαντώνης (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

3)      Μάριος Φραγκιαδάκης (ΜΙΝΩΑΣ)


47 κιλά:

1)      Γεώργιος Βογιατζής (ΜΙΝΩΑΣ)


53 κιλά:

Ιωάννης Λιδοργινάκης (Μίνωας) – Γεώργιος Βάσσαλος (Μίνωας) 4-1, 10-2

1)      Ιωάννης Λιδοργινάκης (ΜΙΝΩΑΣ)

2)      Γεώργιος Βάσσαλος (ΜΙΝΩΑΣ)

 

Παμπαίδων Α΄ Ελληνορωμαϊκής Πάλης (Γεννημένοι 2002-2003)


66 κιλά:

Αλέξανδρος Μακρυγιωργάκης (Μίνωας) – Γεώργιος Μυλωνάκης (Αλμυρός) 0-4, 0-13

Παρασκευάς Σιγανάκης (Μίνωας) – Αλέξανδρος Μακρυγιωργάκης (Μίνωας) 1-3, 1-8

Γεώργιος Μυλωνάκης (Αλμυρός) – Παρασκευάς Σιγανάκης (Μίνωας) 4-0, 9-0

1)      Γεώργιος Μυλωνάκης (ΑΛΜΥΡΟΣ)

2)      Παρασκευάς Σιγανάκης (ΜΙΝΩΑΣ)

3)      Αλέξανδρος Μακρυγιωργάκης (ΜΙΝΩΑΣ)


73 κιλά:

Νικόλαος Παπαδάκης (Μίνωας) – Κωνσταντίνος Αχινιώτης (Μίνωας) 1-4, 2-10

1)      Κωνσταντίνος Αχινιώτης (ΜΙΝΩΑΣ)

2)      Νικόλαος Παπαδάκης (ΜΙΝΩΑΣ)


100 κιλά:

1)      Εμμανουήλ Αρχοντουλάκης (ΑΛΜΥΡΟΣ)

 

Παμπαίδων Γ΄ Ελληνορωμαϊκής Πάλης (γεννημένοι 2006-2007)


34 κιλά:

Νεκτάριος Ευγενής (Αλμυρός) – Γεώργιος Αποστολάκης (ΟΚΑ Αρκάδι) 0-4, 0-8

1)      Γεώργιος Αποστολάκης (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

2)      Νεκτάριος Ευγενής (ΑΛΜΥΡΟΣ)


43 κιλά:

Εμμανουήλ Γαλανάκης (ΑΠΟ Ρεθύμνου) – Εμμανουήλ Χαλκίτης (Μίνωας) 5-0, 1-2

Εμμανουήλ Λυράκης (Αλμυρός) – Νικόλαος Καραβάνος (ΑΠΟ Ρεθύμνου) 3-1, 8-8

Εμμανουήλ Χαλκίτης (Μίνωας) – Νικόλαος Καραβάνος (ΑΠΟ Ρεθύμνου) 5-0, 0-0

Εμμανουήλ Λυράκης (Αλμυρός) – Εμμανουήλ Γαλανάκης (ΑΠΟ Ρεθύμνου) 5-0, 4-0

1)      Εμμανουήλ Λυράκης (ΑΛΜΥΡΟΣ)

2)      Εμμανουήλ Γαλανάκης (ΑΠΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)

3)      Νικόλαος Καραβάνος (ΑΠΟ Ρεθύμνου), Εμμανουήλ Χαλκίτης (ΜΙΝΩΑΣ)


51 κιλά:

Μιχαήλ Γαλάνης (ΟΚΑ Αρκάδι) – Εμμανουήλ Επιτροπάκης (Αλμυρός) 5-0, 8-8

1)      Μιχαήλ Γαλάνης (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

2)      Εμμανουήλ Επιτροπάκης (ΑΛΜΥΡΟΣ)


65 κιλά:

Κωνσταντίνος Χαλκίτης (ΜΙΝΩΑΣ)

 

Προπαμπαίδων Ελληνορωμαϊκής Πάλης (γεννημένοι 2008-2009)


27 κιλά:

Ηρακλής Κυριακάκης (ΑΠΟ Ρεθύμνου) – Νικόλαος Μακρυδάκης (ΑΠΟ Ρεθύμνου) 0-4, 0-10

1)      Νικόλαος Μακρυδάκης (ΑΠΟΡ)

2)      Ηρακλής Κυριακάκης (ΑΠΟΡ)


40 κιλά:

Γεώργιος Βαμβουκάς (ΑΠΟ Ρεθύμνου) – Γεώργιος Κοκολάκης (Αλμυρός) 1-4, 4-14

1)      Γεώργιος Κοκολάκης (ΑΛΜΥΡΟΣ)

2)      Γεώργιος Βαμβουκάς (ΑΠΟΡ)

 

Προπαμπαίδων Ελληνορωμαϊκής Πάλης (γεννημένοι 2010-2011)


20 κιλά:

Δημήτριος Μενεγής (Αλμυρός) – Γεώργιος Κυριακάκης (ΑΠΟ Ρεθύμνου) 3-1, 10-9

1)      Δημήτριος Μενεγής (ΑΛΜΥΡΟΣ)

2)      Γεώργιος Κυριακάκης (ΑΠΟΡ)


27 κιλά:

Γρηγόριος Ντόνης(ΑΠΟ Ρεθύμνου)-Εμμανουήλ Μπρόκος(Αλμυρός) 3-1, 7-3

1)      Γρηγόριος Ντόνης(ΑΠΟΡ)

2)      Εμμανουήλ Μπρόκος(ΑΛΜΥΡΟΣ)

 

Προπαμπαίδων Ελληνορωμαϊκής Πάλης (γεννημένοι 2012)


20 κιλά:

1)      Γεώργιος Μαυρικάκης (ΑΛΜΥΡΟΣ)

 

Παγκορασίδων Β΄ (γεννημένες 2004-2005)


52 κιλά:

1)      Ευαγγελία Μακρυδάκη (ΑΠΟΡ)


57 κιλά:

1)      Κυριακή Βαμβουκά (ΑΠΟΡ)

 

Παγκορασίδων Γ΄ (γεννημένες 2006-2007)


36 κιλά:

1)      Ιωάννα Μακρυδάκη (ΑΠΟΡ)

 

Παγκορασίδων (γεννημένες 2008-2009)


30 κιλά:

Αρετή Βαμβουκά (ΑΠΟ Ρεθύμνου) – Βασιλική Καραβάνου (ΑΠΟ Ρεθύμνου) 0-5, 0-2

1)      Βασιλική Καραβάνου (ΑΠΟΡ)

2)      Αρετή Βαμβουκά (ΑΠΟΡ)